O nás

Spoločnosť RADIX s.r.o. sa venuje predaju hliníkových profilov, hliníkových plechov, plastov, komôrkových a plných polykarbonátov. Skladom máme aj široký sortiment montážneho príslušenstva potrebného k montáži komôrkových polykarbonátových dosiek nazývaných LEXAN.

 Našim cieľom je osobný prístup ku každému z našich zákazníkov, kvalita vykonanej práce a v prvom rade spokojnosť zákazníka.

Sme Vám k dispozícii nielen v predajni, ale aj pri objednávaní prostredníctvom internetu. Ak sa neviete rozhodnúť pomôžeme Vám s výberom materiálov, doplnkov a radi Vám poradíme s realizáciou a zabezpečením dopravy.

Našim prístupom sa snažíme budovať a  udržiavať dlhodobé korektné a obojstranne výhodné vzťahy založené na vzájomnej dôvere.

Náš sortiment a skladové zásoby postupne rozširujeme a dopĺňame. Naskladnený máme široký sortiment hliníkových profilov hliníkové AL - jakle, F, L , T , U,  profily, plechy, pásoviny, rúry, tyče...

Na požiadanie Vám vieme dodať eloxované hliníkové profily (profily s eloxovanou povrchovou úpravou).

V prípade záujmu Vám zabezpečíme delenie, formátovanie, ohýbanie (zakružovanie), zváranie, práškové lakovanie (komaxitovanie) podľa vzorkovníka RAL a dopravu.

Veľkoodberateľom a našim obchodným partnerom ponúkame zvýhodnené veľkoobchodné ceny. 

Ak ste na našich stránkach nenašli materiál ktorý  práve potrebujete, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám vypracujeme  cenovú ponuku na dodanie Vami požadovaného materiálu.

Na Vašu návštevu sa tešíme v novootvorenej predajni na Starej Prešovskej 10 v Košiciach - areál CENTROGLOB-u. Mapkukontakty na nás nájdete v dolnej časti stránky.

Aktuálne informácie nájdete v sekcií Novinky